Karolina Jabłońska

Karolina Jabłońska w Medicana zajmuje się szkoleniami dla pacjentów, farmaceutów oraz przedsiębiorców na co dzień związanymi z rynkiem konopnym. Od początku istnienia Kliniki zdobywała doświadczenie w ścisłych kontaktach z pacjentami pomagając im rozpocząć terapię konopną.

Wierzy że edukacja i otwartość rozmowy to klucz do rozwoju, dlatego zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem dzieli się podczas licznych konferencji oraz kursów i szkoleń konopnych.

Absolwentka studiów na kierunku Zarządzanie oraz na kierunku Logistyka na Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. W 2012 roku została doktorantką, otwierając przewód doktorski z zakresu ochrony środowiska w ramach nauk społecznych.

Obecnie prowadzi wykłady i ćwiczenia na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie oraz Akademii WSB w Krakowie i Dąbrowie Górniczej. Zorganizowała i wzięła udział w szeregu konferencji, sympozjów, zjazdów naukowych oraz szkoleń.

Karolina Jabłońska jest autorką licznych artykułów oraz kierownik i uczestnik w pracach zespołów badawczych. Równocześnie od 10 lat związana z firmami handlowo – usługowymi, gdzie koordynuje funkcjonowanie w zakresie zarządzania oraz zadaniami związanymi z obsługą administracyjno – finansową firmy. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu zarządzania projektami oraz sprzedaży.

Współtworzyła autorskie szkolenia wraz z Anną Słocką i Bartkiem Jabłońskim:

  1. CBD/CBG – bezpieczna suplementacja.
  2. Wstęp do terapii konopnej.
  3. Jak tworzyć bezpieczne produkty konopne.