Related Posts

Ogólnopolska infolinia

Profile lekarzy

Strona główna  /  Profile lekarzy

Poznaj specjalistów pracujących z Medicana

Michał Bielawski

Michał Bielawski

Lekarz w trakcie specjalizacji psychiatrii, który śledzi potencjał oraz rozwój rynku lecznictwa konopnego w szczególności w zastosowaniu w psychoterapii. Stosuje holistyczne podejście do Pacjenta, a w placówkach Medicany zajmuje się Pacjentami z bezsennością, zespołem stresu pourazowego oraz bólem.

Karolina Pomorska Gastrolog

Karolina Pomorska

Lekarz, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wiedzę zdobywała również podczas stażu w Aichi Medical University w Japonii. Obecnie w trakcie specjalizacji z gastroenterologii. Bierze udział w licznych konferencjach i kursach aby stale podnosić swoje kompetencje. Zajmuje się pacjentami cierpiącymi z powodu nieswoistych chorób zapalnych jelit czyli chorobę Leśniowskiego-Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego oraz czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego.

Paweł Dryżałowski

Paweł Dryżałowski

Lek. Paweł Dryżałowski Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2009-2015). Obecnie w trakcie specjalizacji z Neurologii Dziecięcej. Autor i współautor prac naukowych, rozdziałów w podręcznikach medycznych, a także prelegent na konferencjach naukowych o tematyce neurologicznej. Związany z przychodnią Medicana, w której zajmuje się terapią medyczną marihuaną Pacjentów z problemami neurologicznymi oraz szkoleniem nowych pracowników.

Tomasz Kopiec

Tomasz Kupiec

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Członek European Society of Anaesthesiology. Ukończone egzaminy specjalizacyjne EDAIC part I i II. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu anestezjologii regionalnej i leczenia bólu.

Karol Bielawski

Karol Bielawski

W 2017 roku ukończył Akademię Medyczna w Białymstoku i po odbyciu stażu podyplomowego podjął pracę w publicznej przychodni . Ukończył kurs podstawy medycyny chińskiej, przyczyny chorób wg medycyny chińskiej , diagnostyka z pulsu prowadzone przez instytut medycyny chińskiej w Krakowie , które poszerzyły jego wiedzę o informacje nie przekazane podczas studiów medycznych. Cały czas rozwija swoje umiejętności i uczestniczy w szkoleniach , które pozwalają mu skuteczniej pomagać ludziom. Wierzy w holistyczne podejście do pacjenta w , którym samopoczucie pacjenta jest równie ważne jak zastosowane leczenie. W placówkach Medicana zajmuje się pacjentami onkologicznymi.

Kodymowski Marek. Specjalista ginekologii i położnictwa.

Marek Kodymowski

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ginekolog z wieloletnim stażem pracy. Od kilku lat żywo zainteresowany terapeutycznymi właściwościami CBD i generalnie zastosowaniem konopi indyjskich w terapii wielu schorzeń.