Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546

Related Posts

Welcome to MedicalPress a Premium Medical Theme
Ogólnopolska infolinia
Title Image

News

Home  /  Aktualności   /  Warsztaty – Marihuana i Mindfulness

Warsztaty – Marihuana i Mindfulness

Czy twoje życie to nieustanna gonitwa, pracujesz 60-70 godzin tygodniowo, a jeżeli nie jesteś w pracy to jesteś na obiedzie, targach lub innym wydarzeniu związanym z Twoją pracą? Wiemy, że sukces wywołuje miłe uczucia, ale stres związany z Twoją pracą jest przytłaczający. Twój układ nerwowy zaczyna się „buntować”.

Przegrzane mózgownice zaczynają szwankować. Najczęściej symptomy depresji, nerwicy czy lęku są bagatelizowane do momentu kiedy nie zaczynają wpływać negatywnie na wszystkie aspekty Twojego życia.

Medyczna Marihuana stosowana jako lek  w celu redukcji tych symptomów chorobowych pomaga wielu pacjentom, Nie zawsze możesz o tym rozmawiać otwarcie ze wszystkimi, lub czasem musisz utrzymywać ten fakt w tajemnicy, co zwiększa poziom stresu z pod którego wpływu chciałbyś uciec.

Właśnie dlatego Medicana otwiera cykl warsztatów dla pacjentów, którzy mogą porozmawiać ze sobą otwarcie na temat używania konopi indyjskich. Dowiesz się  o wiele więcej od innych ludzi o ich rutynowych czynnościach oraz o tym, jak wprowadzają konopie indyjskie do swojego stylu życia. Lekarz prowadzący warsztaty wytłumaczy:

  • czym jest medyczny olej konopny;
  • jak go zrobić i stosować:
  • czym jest ekstrakt;
  • jak jedzenie i środowisko wpływa na terapie konopną i jak można je modyfikować ;
  • poznasz techniki relaksacyjne, Mindfulness;
  • będziesz miał okazje dołączyć do grupy wsparcia osób stosujących konopie medyczne;

Jedną z aktywności której możesz spróbować z konopiami indyjskimi jest medytacja. Myśl o medytacji jest wyzwaniem, a sama czynność, gdy się ją podejmuje, jest zwykle zaśmiecona rozpraszającymi myślami dnia lub tygodnia. Pomysł uspokojenia własnego umysłu na zajęciach, które łączą medytację z leczeniem jest idealny dla Ciebie. Takie zajęcia to standard w Stanach czy Kanadzie, w Polsce będzie to pierwsze takie wydarzenie.

Do zobaczenia 21 grudnia.

Zespół Medicana

Koszt udziału w warsztatach 300zł – ilość miejsc ograniczona.

Start godzina 12 – planowany czas warsztatów ok. 5 godzin

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod nr 22 853 12 72