Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546

Related Posts

Welcome to MedicalPress a Premium Medical Theme
Ogólnopolska infolinia
Title Image

Regulamin

Home  /  Regulamin

Umowa

Jeśli zamówisz wybrany produkt lub usługę na stronie medicana.pl, stajesz się naszym klientem. Otrzymasz automatycznie e-mail, w treści którego znajdziesz zamówione usługi lub produkty, ceny oraz dane dotyczące płatności i dostawy. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane przez naszą firmę, a towar zostanie wysłany wraz z oryginalną fakturą, która jest potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Warunki

Warunki, gwarancje i praktyki na stronie medicana.pl są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi sprzedaży towarów.

Ceny

Wszystkie ceny podane na stronie medicana.pl zawierają podatek VAT.

Zamówienie

Po zamówieniu wybranego produktu lub usługi na stronie medicana.pl otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia i dalszymi informacjami na temat usługi lub produktu. Otrzymana wiadomość to elektronicznie wygenerowana odpowiedź z systemu, który odnotował Twoje zamówienie. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia z powodów takich jak: problemy techniczne, błędne zamówienie towaru, przypadkowe wciśnięcie opcji Zamów, itp.

Płatność

Nasza firma akceptuje płatności kartą płatniczą (VISA/MasterCard), za pomocą serwisu Tpay oraz płatności za pobraniem. Wszystkie dane są szyfrowane za pomocą protokołu SSL (Secure Socket Layer) oznacza to, że osoby nieuprawnione nie otrzymają dostępu do Twoich danych. W przypadku wyboru płatności innej niż karta płatnicza, należy również podać numer konta bankowego (IBAN) oraz dane odbiorcy (imię i nazwisko, adres).

Dostawa

W zależności od wybranego typu wysyłki, czas oczekiwania to min. 1-2 dni robocze, 3-7 dni robocze w czasie maksymalnym.

Odbiór osobisty

Nie ma możliwości odbierania towarów osobiście bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Usługi realizowane są w miejscu wskazanym przez dział obsługi.

Ograniczenia wiekowe

Warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia jest ukończone 18 lat. Tylko osoby pełnoletnie mogą dokonywać zakupu w naszym sklepie.

Anulowanie zamówienia

Anulowanie zamówienia jest możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy produkty nie zostały jeszcze wysłane lub usługa nie została zrealizowana. W tym celu należy się z nami skontaktować za pomocą środków opisanych w dziale Kontakt. W treści maila należy podać numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego.

Odstąpienie od umowy kupna produktów

Klient ma prawo odstąpić od umowy kupna w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Okres 14 dni, w których możliwe jest odstąpienie od umowy, liczy się od dnia, w którym klient lub osoba trzecia wskazana przez klienta, potwierdziła odebranie przesyłki z zamówionymi produktami. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy kupna, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą ważnego oświadczenia (np. list wysłany pocztą lub e-mailem).
W przypadku odstąpienia od Umowy, otrzymasz zwrot wszystkich kosztów poniesionych w związku z realizacją zamówienia, w tym kosztów dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wyboru innej metody dostawy, niż najlepsza standardowa dostawa, którą oferujemy). Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od Umowy. Zwrot płatności następuje tą samą metodą, która wykorzystana była do zakupu produktów, chyba że w efekcie indywidualnych ustaleń z Klientem postanowiono inaczej. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania zwrotu pieniędzy do czasu otrzymania towaru z powrotem. W przypadku uszkodzenia towaru przez Klienta i próby odstąpienia od Umowy zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Klienta częścią lub całością kosztów związanych z wyrządzoną przez Klienta szkodą.
Wzór odstąpienia od umowy można znaleźć na stronie: https://www.infor.pl/prawo/umowy/kupno-sprzedaz/293240,Oswiadczenie-o-odstapieniu-od-umowy-WZOR-PISMA.html

Okres gwarancji produktów

Klient ma prawo reklamować wadliwy produkt, którego wady istniały przed otrzymaniem towaru. Okres gwarancji trwa 2 lata i obejmuje wszystkie wady produkcyjne towarów. Jeżeli otrzymałeś wadliwą paczkę koniecznie daj nam znać – wyślemy nowy produkt jak najszybciej.

Gwarancja jakości produktów

Jeśli otrzymałeś wadliwy jakościowo produkt, wymienimy go za darmo lub oddamy Ci pieniądze. Prosimy o odesłanie takiego towaru z powrotem do siedziby firmy. Tylko w ten sposób możemy dokładnie zbadać przyczyny wady i wdrożyć procedurę ulepszania naszych produktów. Koszty wysyłki zwrotnej ponosi nadawca. Jeżeli okaże się, że produkt nie jest wadliwy, ale pusty lub zużyty przez kupującego (na przykład brakuje wymiennych wkładów), niestety nie możemy zaoferować zamiennika. W takim przypadku możemy na żądanie bezpłatnie wysłać produkt z powrotem do Klienta.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta zgodnie z informacjami zawartymi w dziale Kontakt.