Related Posts

Ogólnopolska infolinia

Profile lekarzy

Strona główna  /  Profile lekarzy

Poznaj specjalistów pracujących z Medicana

Współpracujemy z specjalistami z różnych dziedzin medycyny, obsługując Pacjentów w naszych klinikach. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu lekarzy Medicana, zachęcamy do kontaktu z nami.

Custom icon
Warszawa
Michał Bielawski

Lekarz w trakcie specjalizacji psychiatrii, który śledzi potencjał oraz rozwój rynku lecznictwa konopnego w szczególności w zastosowaniu w psychoterapii. Stosuje holistyczne podejście do Pacjenta, a w placówkach Medicany zajmuje się Pacjentami z bezsennością, zespołem stresu pourazowego oraz bólem.

Kraków

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Członek European Society of Anaesthesiology. Ukończone egzaminy specjalizacyjne EDAIC part I i II. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu anestezjologii regionalnej i leczenia bólu.

Custom icon
Warszawa
Paweł Dryżałowski

Lek. Paweł Dryżałowski Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2009-2015). Obecnie w trakcie specjalizacji z Neurologii Dziecięcej. Autor i współautor prac naukowych, rozdziałów w podręcznikach medycznych, a także prelegent na konferencjach naukowych o tematyce neurologicznej. Od kilku miesięcy związany z przychodnią Medicana, w której zajmuje się terapią medyczną marihuaną Pacjentów z problemami neurologicznymi oraz szkoleniem nowych pracowników.

Custom icon
Warszawa
Karol Bielawski

W 2017 roku ukończył Akademię Medyczna w Białymstoku i po odbyciu stażu podyplomowego podjął pracę w publicznej przychodni . Ukończył kurs podstawy medycyny chińskiej, przyczyny chorób wg medycyny chińskiej , diagnostyka z pulsu prowadzone przez instytut medycyny chińskiej w Krakowie , które poszerzyły jego wiedzę o informacje nie przekazane podczas studiów medycznych. Cały czas rozwija swoje umiejętności i uczestniczy w szkoleniach , które pozwalają mu skuteczniej pomagać ludziom. Wierzy w holistyczne podejście do pacjenta w , którym samopoczucie pacjenta jest równie ważne jak zastosowane leczenie. W placówkach Medicana zajmuje się pacjentami onkologicznymi.