zadzwoń do nas tel: 228531272

Chcę spróbować

Od niedawna medyczna marihuana jest dopuszczona do sprzedaży jako surowiec farmaceutyczny. Medicana jest pierwszą w Polsce siecią klinik powstałą z myślą o Pacjentach, którzy są zainteresowani tą metodą terapii.

Klinika terapii medyczną marihuaną przyjmuje Pacjentów na wizyty lekarskie w wybranym terminie. Odwiedzając nasze gabinety należy mieć ze sobą dokumentację, w której opisana została cała historia leczenia choroby. Pomocne będą również aktualne badania krwi.

Lekarz po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, decyduje o kwalifikacji Pacjenta do terapii konopnej. W przypadku gdy Pacjent został zakwalifikowany do terapii konopnej, lekarz wystawia receptę na medyczną marihuanę. Lekarz wspólnie z Pacjentem określa cel terapeutyczny, na którego podstawie dobiera odpowiedni preparat i dawkowanie.

Umów się na wizytę lekarską w jednym z naszych gabinetów, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz poprawić jakość swojego życia.

Pierwsza wizyta
Jak w pięciu prostych krokach zacząć stosować medyczną marihuanę i poprawić jakość swojego życia?

DOKUMENTACJA CHOROBY

Na spotkanie z lekarzem konopnym przynieś całą historię choroby. Wypełnij formularz zamieszczony poniżej, przyspieszy to proces rejestracji w naszej placówce.

Rozwiń aby wypełnić wstępny formularz rejestracyjny

Numery telefonów służą do weryfikacji pacjenta w naszym kalendarzu i wysyłanie SMS z przypomnieniem o wizycie. Nie wysyłamy SPAMU.
Choroba, którą u Ciebie rozpoznano .
Prosimy o wypisanie nazw preparatów oraz stosowanego dawkowania.

WIZYTA LEKARSKA

Nasi specjaliści sa do Twojej dyspozycji. Przeprowadzą wywiad oraz podejmie decyzję o kwalifikacji do terapii.

RECEPTA

Lekarz wystawi receptę na medyczną marihuanę, oraz wyjaśni sposób podania (waporyzacja).

APTEKA

Z otrzymaną receptą musisz udać się do jednej z aptek posiadających MM w swojej ofercie. Sprawdź dostępność surowca farmaceutycznego w aptekach.
Jeśli cierpisz na jedno z poniższych schorzeń, możesz zostać zakwalifikowany do leczenia medyczną marihuaną:
Adres
Wołodyjowskiego 52, Warszawa
Telefon
228531272
Email
pacjent@medicana.pl
Zamknij Menu
×
×

Koszyk