Related Posts

Ogólnopolska infolinia

News

Strona główna  /  Aktualności   /  Paszport i Dzienniczek dla Pacjenta
paszport i dziennik pacjenta

Paszport i Dzienniczek dla Pacjenta

Z myślą o pacjentach stosujących terapię medyczną marihuaną, powstał podręczny i funkcjonalny paszport oraz dzienniczek pacjenta.
Dlatego teraz, każdy pacjent kliniki Medicana otrzymuje to proste i przydatne narzędzie analogowe pozwalające w dowolnym momencie na zapis niezbędnych informacji prowadzonej terapii.

Ponadto dziennik służy jako kieszonkowe kompendium wiedzy na temat stosowanych produktów zarówno ekstraktów (olej) lub suszu (kwiat) konopnych jak również sposobów korzystania przy użyciu medycznych urządzeń (waporyzator).

Każde zdarzenie może zostać odnotowane przez pacjenta w schematycznych i prostych formularzach przygotowanych na bazie opinii użytkowników, zatem korzystanie jest bardzo proste. Pacjent może odnotować symptomy, użytą dawkę czy porę dnia lub samopoczucie celem samokontroli oraz oceny przez specjalistę konopnego.

Dzienniczek pacjenta

Wynik zapisanych rekordów posłuży w procesie terapii do oceny przez lekarza, który po zapoznaniu z zapisanymi danymi, może w sposób bardziej precyzyjny ukierunkować terapię, rodzaj czy porę dnia przyjmowanego leku.

Mniejszą formą jest Paszport Pacjenta będący podręcznym poświadczeniem stosowanej terapii oraz przepisanych leków. Jest on kieszonkową wersją dokumentu zawierającym dane pacjenta oraz poświadczenie lekarza o stosowanej terapii włącznie z przyjmowanym lekiem oraz zaleceniami. Paszport stosuje się w przypadku potwierdzenia stosowanej terapii, w sytuacji kontroli lub wywozu stosowanych leków.

Jak otrzymać paszport lub dzienniczek pacjenta?
To proste!

  • Jeśli nie jesteś pacjentem Medicana, zarejestruj się na wizytę, zaczekaj na odpowiedź działu obsługi pacjenta, a po poprawnej kwalifikacji uzyskasz szczegóły dotyczące spotkania z lekarzem, następnie po wizycie otrzymasz komplet dokumentów wraz z dzienniczkiem oraz paszportem pacjenta.
  • Jeśli jesteś pacjentem Medicana, wypełnij poniższy formularz celem zamówienia paszportu pacjenta. Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni i może ulec zmianie, o czym poinformujemy Cię w e-mailu zwrotnym.

Formularz zamówienia Paszportu Pacjenta


odbiór osobisty w klinice Medicana - Warszawaprzesyłka na wskazany adres★ pola oznaczone tym symbolem są wymagane