Related Posts

Ogólnopolska infolinia

O nas

Strona główna  /  O nas

Medicana

Po zmianie ustawy na temat legalizacji marihuany w 2017 roku niewiele wydarzyło się na Polskim rynku, a kiedy w styczniu 2019 w aptekach pojawił się susz, to tylko mała grupa lekarzy była zainteresowana włączeniem konopi do standardowego leczenia.

Stało się to bodźcem do stworzenia przyjaznej przestrzeni, w której osoby potrzebujące będą mogły skorzystać z konsultacji specjalisty w terapii medyczną marihuaną.

Jedną z niewielu pacjentek w Polsce zakwalifikowaną do terapii marihuaną medyczną zostałam ja – Anna Słocka i silnie obserwując ten rynek postanowiłam pomóc innym pacjentom w dostępie do tego leku, w otoczeniu lekarzy oraz ekspertów konopnych założyłam Centrum Terapii Medyczną Marihuaną – Medicana.


Anna Słocka – pełna pozytywnej energii, która z całą swoją siłą realizuje postawione cele, a największym i najważniejszym z nich jest pomoc drugiej osobie.

Medicana przychodnia lekarska, centrum terapii konopiami medycznymi

Odpowiedź na potrzeby pacjentów

Medicana oferuje terapie oparte na produktach konopnych przeznaczonych do celów medycznych oraz pro zdrowotnych dla pacjentów cierpiących na przewlekły ból, choroby neurologiczne i psychiczne oraz w innych schorzeniach. Pacjenci w placówkach Medicana mają dostęp do bezpiecznych i skutecznych terapii konopnych przy wsparciu specjalistów oraz lekarzy.

Liderzy branży dzięki doświadczeniu

Zespół specjalistów jest stale zaangażowany w zmianę nastawienia społeczeństwa do terapii opartej o medyczne konopie, jednocześnie broniąc praw pacjentów do tej formy leczenia. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi praktykami za granicą, w krajach takich jak Kanada, Izraela oraz USA gdzie medyczna marihuana jest już zalegalizowana. Takie relacje umożliwiają nam stałe rozszerzenie wiedzy w rynku konopnym, oraz stawiając nas w pozycji lidera na rynku Polskim co sprawia, że swobodnie możemy dostarczyć dla naszych odbiorców i pacjentów sprawdzoną wiedzę na temat terapii marihuaną.

Innowacyjna i skuteczna terapia oparta na konopiach indyjskich

Specjalizujemy się w innowacyjnej terapii opartej na konopiach indyjskich i przepisywaniu kannabinoidów pacjentom, którzy wyczerpali wszystkie istniejące możliwości leczenia gdzie udowodniono, że marihuana medyczna zapewnia znaczne korzyści terapeutyczne.
Zapewniamy terapię dla pacjentów cierpiących na schorzenia, w których istniejące leczenie nie było skuteczne, a pomimo zmiany prawa w 2017 roku pacjenci wściąż walczą o dostęp do leczenia oraz wiedzy opartej na marihuanie; dlatego kliniki medyczne to niezwykle ważny element wsparcia zdrowia pacjenta.

Najlepsza opieka medyczna dla pacjenta

Zdrowie pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu, zgodnie z główną zasadą propagowaną przez założycielkę Medicany. Zapewniamy najwyższej jakości skuteczną opiekę oraz wyszkolony i zmotywowany personel do poprawy życia pacjentów oraz zwiększenia dostępności do metod leczenia medyczną marihuaną.
Wiedza i edukacja to kolejny czynnik naszej misji, dlatego edukacja pacjentów, społeczeństwa i rynku marihuany jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na zmianę świadomości produktów konopnych oraz dostępności do korzystaniach z nich na równi z innymi formami leczenia, wpływając na poprawę jakości życia i zdrowia. Budujemy własne rozwiązania edukacyjne i programu szkoleniowe dla następujących grup zawodowych:

  • Lekarzy
  • Pielęgniarek
  • Farmaceutów
  • Dietetyków
  • Fizjoterapeutów
  • Psychologów

Co sprawia, iż współpracujący z nami specjaliści mają wsparcie zagranicznych partnerów z Kanady, Izraela oraz USA, a w efekcie eksperci są silnie przygotowani do współpracy z pacjentami.