Bartosz Jabłoński

Studiował germanistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, organizację produkcji filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończył również szereg kursów z zakresu interwencji kryzysowej i mediacji. Certyfikowany coach w metodzie ICC (International Coaching Community) i NLP (programowanie neurolingwistyczne). Bartosz Jabłoński to certyfikowany przez THC University Master Grower.

W Medicana odpowiedzialny jest za innowacje, stronę internetową, jej użyteczność i treści oraz sprawne działanie wszystkich procesów. Ponadto dba o rozwój kliniki i skupia się na strategicznych projektach, budując trwałe i długoterminowe partnerstwa. Dba również o obsługę pacjentów wraz z Piotrem Olszewskim, w tym o ich sprawny kontakt z kliniką. Samodzielnie odbiera telefony pacjentów, którzy napotkali na trudność. Wierzy, że tylko w ten sposób jest w stanie zrozumieć ich indywidualne potrzeby. 

Bartosz Jabłoński w pracy kieruje się empatią, którą rozumie jako słuchanie z motywacją do zrozumienia i otwartością, która wyraża się przez cierpliwą ciekawość drugiej osoby oraz skupieniem na dostarczaniu rozwiązania w postaci rezultatu. I oczywiście dobrym humorem, ponieważ wierzy, że szczery uśmiech i życzliwość jest skuteczną mantrą życia.

Współtworzył autorskie szkolenia wraz z Anną Słocką i Karoliną Jabłońską:

  1. CBD/CBG – bezpieczna suplementacja.
  2. Wstęp do terapii konopnej.
  3. Jak tworzyć bezpieczne produkty konopne.

Jest czynnie zaangażowany w rozwój zespołu Medicana: