Dziękujemy za rejestrację

Jaki jest kolejny krok?

Właśnie teraz, Twoja wypełniona internetowa karta Pacjenta, trafiła do osoby odpowiedzialnej za proces kwalifikacji do rejestracji. Informacje zawarte w wywiadzie lekarskim zostaną przeanalizowane pod kątem możliwości rozpoczęcia terapii medyczną marihuaną. W sytuacji dodatkowych pytań, prześlemy je drogą mailową na wskazany przez Ciebie adres e-mail. W takiej sytuacji prosimy użyj opcji odpowiedź na wiadomość, w ten sposób nasza komunikacja przebiegać będzie sprawnie.

Jeśli chcesz dodać dodatkową dokumentację medyczna prosze zrób to wysyłając wiadomośc e-mail na adres: pacjent@medicana.pl

Jeśli pojawią się trudności lub pytania techniczne a także w sytuacji pytań dotyczących terapii skontaktuj się z numerem telefonu : +48 22 853 12 72 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00)

Kwalifikacja

Naszą odpowiedź w formie wiadomości email otrzymasz w przeciągu 24 godzin, z wyłączeniem dni wolnych od pracy. 

  • Jeśli informacje zawarte w wywiadzie lekarskim pozwalają nam zakwalifikować Cię do rejestracji na pierwszą wizytę lekarską, uruchomimy Twoje konto Pacjenta i uzyskasz możliwość samodzielnej rezerwacji wizyty wybierając usługą, lekarza oraz datę oraz terminy wizyty, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy. Jednocześnie prześlemy do Ciebie pozytywną wiadomość o kwalifikacji do rejestracji. 
  • Jeśli informacje zawarte w wywiadzie lekarskim nie pozwalają nam zakwalifikować Cię do rejestracji, otrzymasz wiadomość odmowną na wskazany adres email. 

Umów pierwszą wizytę lekarską

Konto Pacjenta, pozwala na dokonanie rezerwacji wizyty lekarskiej, wyboru lekarza, daty oraz godziny oraz płatności za wizytę.

Zebraliśmy w jednym miejscu pytania Pacjentów, znajdź czas i zapoznaj się z naszymi odpowiedziami: Jak medyczna marihuana wpływa na organizm.

Pamiętaj

Pierwsza wizyta, nie gwarantuje przepisania recepty na medyczną marihuanę. Pacjent w niektórych przypadkach może zostać skierowany na terapię innymi kannabinoidami niż THC (np. CBD lub CBG).